نور گیر

نورگیر

یکی از بهترین راهکار ها جهت استفاده از نور طبیعی در ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و ... استفاده از نورگیر سقفی هست که از تنوع در نوع برخوردار می باشد. از انواع نورگیر سقفی پرکاربرد می توان به نورگیر حبابی اشاره نمود که برای سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت و ... استفاده می شود. نورگیر سقفی پلی کربنات، نورگیر شیشه ای هرمی، نورگیر کشویی و ... از دیگر انواع نورگیر سقفی استاندارد می باشد.

استفاده از نورگیر سقفی در سازه و ساختمان

امروزه در معماری مدرن از انواع روش ها و تجهیزات برای هر چه بهتر و زیباتر شدن ساختمان ها بهره گرفته می شود. یکی از نکات مهم در طراحی و معماری ساختمان ها استفاده حداکثری از نور طبیعی می باشد. استفاده از نورگیر های سقفی یکی از روش های مناسب برای ورود نور خورشید به ساختمان محسوب می شود. از مزایای بهره گیری از نورگیر های سقفی تامین بخشی از نور ساختمان، کاهش هدر رفت انرژی گرمایی و سرمایی و ایجاد نمای زیبا از مناظر بیرون می باشد

انواع نورگیر سقفی

در حال حاضر استفاده از نورگیر های سقفی در ساختمان سازی رونق زیادی دارد و از این نورگیر ها جهت سقف پاسیو، سقف حیاط خلوت، سقف آشپزخانه و ... بهره گرفته می شود. همچنین از انواع نورگیر های سقفی جهت سقف پارکینگ، استخر و ... می توان بهره گرفت که به زیبایی فضا نیز می افزاید. نورگیر های سقفی با توجه به نوع ساخت و کاربرد هایی که دارد انواع مختلفی را شامل می شود.

نورگیر سقفی با پایه فایبرگلاس و ورق اکریلیک

نورگیر های ساخت شرکت نورگیر سازان از پایه های فایبرگلاس کلاس A و ورق های اکریلیک 3 میلیمتر ضخامت، تایوانی استفاده می گردد. که با شاسی کشی مناسب توسط محاسبات دقیقی که توسط مهندسین شرکت انجام می شود محیط مورد نظر شما را در موراد زیر برای اجرای نورگیر مهیا می نماید:

  1. سقف پاسیو طبقات همکف و سقف پشت بام 
  2. سقف حیاط خلوت 
  3. سردرب
  4. سقف پارکینگ
  5. گلخانه
  6. پوشش سقف استخر 
  7. رمپ
  8. سقف تراس
  9. پارکینگ های شخصی و عمومی
  10. کلیه void های مراکز تجاری ،اداری، مسکونی و....

نورگیر با انواع ورق پلی کربنات

نوع دیگر پوششی برای نورگیر، سقف حیاط خلوت، پوشش سقف پاسیو و سقف استخر که شرکت نورگیر سازان استفاده می کند، استفاده از انواع ورق پلی کربنات 6 میلی متر 2 جداره، ورق پلی کربنات فلت در میل های گوناگون، ورق پلی کربنات 8 میل، 10 میل و... می باشد، که با طراحی های مهندسی و با در نظر گرفتن زیبایی و ایمنی در حالت های قوسی، گنبدی، هرم و... اجرا می گردد که در فضاهای سقف پاسیو پشت بام، پارکینگ منازل شخصی و عمومی، پوشش انواع استخر رو باز، گلخانه و... بیشترین استفاده را دارد.

نورگیر حبابی

نورگیر حبابی یا نورگیر کوپل به دلیل آببندی توسط ایزوگام های مخصوص فایبر گلاس به صورت صد در صد آببندی می شوند که میتوان گفت به دلیل این امکان مناسب ترین پوشش برای پوشش سقف پاسیو و پوشش حیاط خلوت، انواع نورگیر ساختمانی در ابعاد بزرگ می باشند.

نورگیرسازان تهران

نورگیر سازان تهران دارای طراحان حرفه ای در طراحی پوشش سقف پاسیو ، سقف استخر ، سردر ، سایه بان و انواع متنوع دیگر پوششهای نورگیر در کشور می باشد . نورگیرسازان با ارائه بهترین و با کیفیت ترین سازه های نورگیر هدف اصلی خود را در رضایت مشتریان می داند.

تماس با ما

نارمك ميدان نبوت خيابان آيت جنوبي بعد از خيابان براتي ساختمان تجاري پاساژ مرواريد طبقه٣ واحد١٤-02177941306

 

شماره تماس: 09120870368--02186028675--02177941306   مهندس پیله ور

 

فاکس:
77941456 - 21 (98+)
           پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

S5 Box

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.