پوشش انواع void به صورت قوسی،هرمی،گنبدی
  • ثبت نام

پوشش انواع void به صورت قوسی،گنبدی و هرمی:

برای پوشش انواع پاسیو در پشت بام و کلیه void های مراکز،تجاری،اداری ،مسکونی میتوان علاوه بر نورگیر حبابی از ورق پلی کربنات و یا پلی گلاس و اکریلیک در ضخامنت های گوناگون استفاده نمود.

نحوه اجرا:

بهتر است که ورق پلی کربنات و پلی گلاس به صورت خم اجرا گردند به دلیل انقباض و انبساط ورق و تحت تنش قرار گرفتن ورق ها.

میتوان برای ایجاد نورگیر در سقف سوله های گوناگون نیز می توان از ورق پلی کربنات به صورت اجرای قوسی استفاده نمود.

پوشش با ورق پلی کربنات

پوشش سقف نورگیر اتواع مراکز تجاری,پوشش پاساژها,پوشش مراکز مذهبی,سالنهای ورزشی,سوله ها و کلیه void ها در طراحی و شکلهای گوناگون:

پوشش سقف استخر فضای بسته با نورگیر حبابی

پوشش نورگیر پاساژ

پوشش نورگیر پاساژ

پوشش مراکز مذهبی و مساجد

پوشش سقف نورگیر پاساژ با طرح قوسی

پوشش سقف نورگیر پاساژ با طرح هرمی

پوشش سقف نورگیر پاساژ با طرح گنبدی

مسقف نمودن انواع نورگیر ساختمان:

انواع void (نورگبرهای سقفی ونورگیر ساختمانی)در ساختمانهای اداری,مسکونی,تجاری,مذهبی و... بزرگترین منبع استفاده از نور طبیعی در ساختمان می باشند.اما پوشش ندادن این فضاها باعث ایجاد معضلات دیگری از جمله تبادل شدید حرارتی ,باران و برف و میزان گزد و خاک زیاد و... می باشند. این فضاها در گذشته از طریق شیشه,شیروانی ,بلوک شیشه ای و... پوشش داده میشدند اما امروزه با پیشرفت علم استفاده از انواع طلق های ضد uv در طرح های گوناگون (استفاده از نورگیر حبابی یا کوپل,طرح های گنبدی یا قوسی,هرمی و ....) جایگزین راه های قدیمی شده اند.
نورگیر سازان با بهره گیری از گروه های مهندسی و اجرایی مجرب پوشش کلیه سقف های مراکز اداری,تجاری,مسکونی,مذهبی و... با بهترین متریال و سازه های مهندسی اجرا میکند.
انواع پروژه ها را از نظر اجرا,نظارت,طراحی چه در سطح اندازه های کوچک مانند مسقف نمودن پاسیو و مسقف کردن حیاط خلوت وچه در سطح بزرگ مانند پوشش انواع پاساژها و مراکز تجاری و .... بر عهده میگیرد.

 

 

نورگیرسازان تهران

نورگیر سازان تهران دارای طراحان حرفه ای در طراحی پوشش سقف پاسیو ، سقف استخر ، سردر ، سایه بان و انواع متنوع دیگر پوششهای نورگیر در کشور می باشد . نورگیرسازان با ارائه بهترین و با کیفیت ترین سازه های نورگیر هدف اصلی خود را در رضایت مشتریان می داند.

تماس با ما

 تهران، خیابان مطهری ، خیابان مهرداد ، پلاک 31 ، واحد 10
تلفن های تماس:
86028675 - 21 (98+)

موبایل:
09120870368
مهندس پیله ور

فاکس:
86022193 - 21 (98+)
پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

S5 Box

Login

Register