مقاله

توضیحاتی مختصر درباره پوشش سقف پاسیو:

پاسیو و حیاط خلوت معمولا بلا استفاده رها می شوند و فثط از نورگیر آنها استفاده می گردد.میتوان با استفاده از نورگیر سقفی بهترین پوشش سقف پاسیو و پوشش حیاط خلوت را ایجاد نمود.

نورگیر های سقفی به دلیل استفاده از پایه فایبر گلاس تا حددود مناسبی عایق گرما و سرما حساب می شوند و همچنین ای نورگیرهای سقفی(نورگیر حبابی) به علت استفاده از ورق اکریلیک (پلی گلاس) میزان امتقال نور بالای نیز دارند که با شاسی کشی مناسب و... حدود 85% نور پاسیو و حیاط خلوط را در اختیار ما می گذارند.

همچنین به علت بازشو بودن نورگیر های حبابی(نورگیر سقفی) ما قابلیت سیرکولیشن مناسب هوا و در صورت نیاز شستشوی این نورگیر های سقفی را داریم.

پوشش سقف حیاط خلوت و پوشش سقف پاسیو یکی از مهمترین عواملی هست که باعث افزایش فضای مسکونی ما می شود.

---------------

پوشش سقف حیاط خلوت جهت استفاده به عنوان آشپزخانه و....

حیاط خلوت معمولا بلا استفاده رها شده و محل جمع شدن اشغال و... میگردد، اما با استفاده از نورگیر های حبابی شرکت نورگیر سازان که با بهره گیری از نیروهای طراحی،مهندسی،اجرایی مجرب میتوان سقف حیاط خلوت و پاسیو را بگونه ای پوشش داد که هم از نور طبیعی بتوان استفاده کرد و هم سیرکولیشن هوا به طور کامل انجام گیرد. و حیاط خلوت را بتوان به عنوان آشپزخانه دوم،اتاق بچه، کتابخانه،گلخانه و .... تبدیل نمود.

پوشش سقف حیاط خلوت و پوشش پاسیو با نورگیر های حبابی شرکت که از بهترین جنس های موجود در کشور می باشد (پایه فایبرگلاس کلاس A و حباب از جنی اکریلیک تایوان)، یکی از خدمات شرکت می باشد.

این نورگیر ها با قابلیت بازشو این فرصت را در اختیار مشتری قرار میدهند که در تمام فصول سال قابلیت شستسوی سقف و سیرکولیشن هوا را بدون نگرانی از خراب شدن آببندی انجام دهند.

توضیحات بیشتر در سایت....

 

 

بازدید،مشاوره، طراحی رایگان.

نورگیر حبابی:

از نورگیر های حبابی می توان در پوشش حیاط خلوت، پوشش پاسیو، انواع نورگیر های ساختمانی، مسکونی، رمپ، پارکینگ ونورگیر انواع پاساژها و مراکز خرید و....

نورگیر های حبابی شرکت نورگیر سازان از دو قسمت پایه فایبر گلاس و قسمت حبابی که از ورق اکریلیک تایوانی استفاده می شود تشکیل شده است.

در ساختمانها استفاده از نورگیر حبابی به عنوان سقفی کامل با آببندی صد در صد می توان استفاده کرد.

در void نورگیر پاساژها و مراکز تجاری نیز می توان از نورگیر حبابی با طراحی سازه ای مناسب در هر دهنه ای استفاده نمود که به دلیل عمر طولانی توصیه می شوند.

در پوشش استخر های حیاط و استخر های زیر زمینی می توان با طراحی مناسب و استفاده از نورگیر حبابی مکانی زیبا را بدون دید از بیرون در اختیار داشت.

 

خواص ورق اکریلیک:

این ورق ها دارای شفافیت بالا تا 92% عبور نور می باشد.

مقاومت ضربه ای تا 9 برابر شیشه

مقاومت در برابر اشعه ما ورا بنفش

مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالا

مقاومت در برابر زلزله

ضد رطوبت

تنوع بی نظیر رنگ و پایداری طولانی آن

 

خواص پایه های فایبر گلاس:

مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالا

مقاومت در برابر زلزله

ضد رطوبت

استفاده از رزین پلی استر و پشم شیشه جهت مفاومت حرارتی و صوتی

و.....

 

بازدید،مشاوره، طراحی رایگان.

 

پوشش نورگیر:

در گذشته سقف نورگیر حیاط خلوت, سقف پاسیو, نورگیر سقف پاساژها, مراکز مذهبی, تجاری, اداری به وسیله انواع شیروانی, بلوک های شیشه ای و... پوشش داده میشد. اما امروزه در دنیا کلیه پوششهای نورگیر سقفی توسط انواع طلق مانند پلی کربنات, پلی گلاس, اکریلیک و... انجام می گیرد. پوشش نورگیر ساختمان توسط طلق نیاز به تخصص و دقت عمل بالا دارد. زیرا در نظر گرفتن آببندی درست ,استفاده از ورق های پلی کربنات و اکریلیک مناسب محیط,آهنگری و زیرسازی مناسب و مهندسی,در نظر گرفتن انقباظ و انبساط ورق ها, استفاده از یراق الات مناسب  و.... در این پوشش ها حیاتی می باشد.

در کلیه فضاهایی که از 1 یا چند جهت بسته می باشند تنها پوشش استانداردی که می توان استفاده نمود ,نورگیر های حبابی می باشند زیرا نه تنها نور را عبور میدهند بلکه قابلیت بازشو نیز دارند که برای جریان هوا مناسب می باشد و به دلیل انجام گرفتن آببندی صد در صد توسط ایزوگام ,میتوان گفت که نورگیر های حبابی تنها و بهترین گذینه ما می باشند.

اما در فضاهایی مانند پشت بام ,انواع void ها و... که دارای یک لبه (آبچکان) هستند میتوان از انواع طلق ها مانند ورق پلی کربنات,اکریلیک و... نیز در انواع طراحی های هرمی, گنبدی, قوسی,ترکیبی و... استفاده نمود.

 

پوشش نورگیر پشت بام با نورگیر حبابی 

 

پوشش نورگیر سقفی با نورگیر حبابی

 

پوشش نورگیر سقفی با نورگیر حبابی

 

پوشش نورگیر پاسیو با ورق اکریلیک در طرح قوسی

 

پوشش نورگیر پاسیو با ورق پلی کربنات در طرح قوسی

 

 

 

 

مسقف نمودن حیاط,حیاط خلوت ,پاسیو و...:

استفاده بهینه از فضاهای نورگیر در منزل مانند حیاط,حیاط خلوت ,پاسیو و... امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته . از این فضاها میتوان به عنوان پارکینگ, انباری و در صورت مسقف نمودن حیاط, حیاط خلوت و... با رعایت اصول مهندسی و آببندی اصولی حتی به عنوان یک اتاق کامل یا کتابخانه,نشیمنگاه و.... استفاده نمود.اما یکی از مشکلات مسقف نمودن نورگیر ها احتمال کم شدن نور منزل می باشد که شرکت نورگیر سازان با بهره گیری از کادر مهندسی و اجرایی مجرب و بهترین متریال از جمله طلق های پلی کربنات, اکریلیک و نورگیر های حبابی و.... این مشکل و دیگر مشکلات را حل کرده و فضای نورگیر شما را با آببندی صد در صد,کم نشدن نور,طراحی های جذاب و زیبا,قابلیت متحرک و بازشو شدن سقف و... مسقف می نماید.

نورگیر حبابی شرکت نورگیر سازان با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در انواع رنگها در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

نورگیر حبابی از دو قسمت پایه فایبر گلاس و حباب از جنس اکریلیک تایوانی تشکیل شده اند که پس از طراحی و انتخاب سایز مناسب برای محل در کنار یکدیگر بر روی سازه مهندسی طراحی شده قرار می گیرند.  سپس دور کار با ورق گالوانیزه به صورت فلشینگ ورق کاری می شود، سپس کل پایه ها و ورق گالوانیزه ایزوگام می شود که باعث آببندی صد در صد فضای مورد نظر می گردد. همچنین آببرو برای کل سقف در نظر گرفته می شود که مشتری می تواند به راحتی سقف را در صورت نیاز شستشو نماید.

همچنین این نورگیر ها قابلیت تبدیل به حالت بازشو را دارند که برای سیرکولیشن هوا مناسب می باشد.

مجموعه نورگیرسازان با احترام به حق مشتری نسبت به داشتن محصولی با کیفیت ، نورگیر های خود را عرضه میدارد که استفاده از ورق های اکریلیک تایوانی و پایه های فایبر گلاس با کیفیت در محصولات در ادامه سیاست های شرکت در این زمینه می باشد.

خواص ورق اکریلیک:

این ورق ها دارای شفافیت بالا تا 92% عبور نور می باشد.

مقاومت ضربه ای تا 9 برابر شیشه

مقاومت در برابر اشعه ما ورا بنفش

مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالا

مقاومت در برابر زلزله

ضد رطوبت

تنوع بی نظیر رنگ و پایداری طولانی آن

 

خواص پایه های فایبر گلاس:

مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالا

مقاومت در برابر زلزله

ضد رطوبت

استفاده از رزین پلی استر و پشم شیشه جهت مفاومت حرارتی و صوتی

و.....

 

بازدید،مشاوره، طراحی رایگان.

 

پوشش حیاط خلوت با نورگیر حبابی 

همچنین در صورت نیاز مشتری سقف حباط خلوت را نیز میتوان به وسیله ورق پلی کربنات  پوشش داد البته پلی کربنات در طبقات همکف به اندازه نورگیر حبابی کارایی ندارد.ولی در صورت اجرا باید میزان انقباض و انبساط ,استفاده از یاق الات مناسب,شیب بندی مناسب ... را در نظرگرفت.

پوشش سقف استخر بصورت ثابت و متحرک(ریلی):

  امروزه به دلایل شهرنشینی و پدیده های آپارتمان سازی استفاده از استخر در خانه های ویلایی به خاطر دیده شدن از اطراف برای استفاده خانواده ها غیر ممکن شده همچنین پس از ساخت استخر با مشکلات زیادی از جمله کثیف شدن استخر,عدم استفاده در فصول سرد سال و... گریبانگیر میباشیم. در گذشته از مصالح ساختمانی برای پوشش استخرها استفاده میشد که باعث بوجد آمدن مشکلاتی از قبیل عدم توانایی استفاده از نور طبیعی,از بین رفتن نمای ساختمان و... میشد اما امروزه ما با بهره گیری از فن آوری های نوین و معرفی کارامدترین و مقاوم ترین پوشش های سقف استخر با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و فرهنگی کوشیده ایم تا آسایش و لذت را برای خانواده ها به ارمغان آوریم. این نوع پوشش های سقف استخر در قالب ورق پلی کربناتنورگیر حبابی و دیگر انواع پوشش ها مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه به نوع نیاز و خواست مشتری و افراد در رنگ ها و نوع های مختلفی شامل متحرک و ثابت قابل استفاده هستند.

 

 

پوشش متحرک (ریلی) استخر 

 

پوشش استخر با نورگیر حبابی

 

تعویض حباب و ترمیم آببندی نورگیر حبابی پوشش حیاط خلوت و پوشش سقف پاسیو:

حباب های نورگیر حبابی که برای پوشش سقف پاسیو و پوشش حیاط خلوت بکار برده شده است ممکن است بر اثر ضربه شکسته شوند و نیاز به تعویض داشته باشند . شرکت نورگیر سازان با تماس شما اقدام به تعویض این حباب ها میکند و کلیه عملیات تهییه و ارسال و تعویض حباب توسط نصاب شرکت انجام می شود.

 

پنجره سقفی :

با پوشش انواع پاسیو و پوشش سقف حیاط خلوت به وسیله نورگیر های حبابی می توان از قابلیت بازشو بودن حباب های نورگیر حبابی به عنوان پنجره سقفی استفاده نمود که هم برای سیرکولیشن هوا بسیار مناسب می باشند و هم به عنوان مسیر عبور جهت شصت و شوی سقف پاسیو و حیاط خلوت . به دلیل طراحی منحصر به فرد این نورگیر ها و تعبیه آب چکان بر روی آنها این بازشو ها از آببندی نیز خارج نمی شوند.

 

پنجره سقفی به وسیله نورگیر حبابی

 

پنجره سقفی به وسیله نورگیر حبابی
 
 

 

 

 

نورگیرسازان تهران

نورگیر سازان تهران دارای طراحان حرفه ای در طراحی پوشش سقف پاسیو ، سقف استخر ، سردر ، سایه بان و انواع متنوع دیگر پوششهای نورگیر در کشور می باشد . نورگیرسازان با ارائه بهترین و با کیفیت ترین سازه های نورگیر هدف اصلی خود را در رضایت مشتریان می داند.

تماس با ما

نارمك ميدان نبوت خيابان آيت جنوبي بعد از خيابان براتي ساختمان تجاري پاساژ مرواريد طبقه٣ واحد١٤-02177941306

 

شماره تماس: 09120870368--02186028675--02177941306   مهندس پیله ور

 

فاکس:
77941456 - 21 (98+)
           پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

S5 Box

Login

Register