خانه


نورگیر حبابی یا کوپل ( Skylight)

نورگیر از دو بخش تشکیل شده است : قسمت فایبر گلاس نورگیر  و قسمت حباب اکرلیک نورگیر .

در بخش حبابی نورگیر ، شرکت نورگیر سازان تهران ورق اکرلیک های ساخت کشور تایوان " کارخانه ی Falling star ( این کارخانه یکی از معتبرترین کارخانه های تولید کننده ورق اکرلیک برای نورگیر می باشد ) " ، استفاده می کند .در پایه هایی که برای نصب نورگیر توسط نورگیر سازان تهران طراحی و ساخته می شود از رزین پلی استر استفاده می شود. که برای مقاومت در برابر رطوبت ، نور شدید خورشید ، بارش و ...بسیار مناسب است . همچنین جلوه زیبایی به نمایه ساختمان اضافه می کند.

نورگیر حبابی را می تواند در اندزه های متفاوت با قابلیت نصب سیستم متحرک( باز شو) پیاده سازی نمود. یکی دیگر از امتیازات نورگیر حبابی طراحی دوجداره ی آن است . بنا به درخواست مشتری نورگیر های حبابی را می توان به صورت دو جداره نیز اجرا نمود.

در موارد زیر می توان از نورگیر حبابی استفاده کرد:

برای پوشش سقف پاسیو پوشش سقف حیاط خلوت، سقف استخر ، برای پوشش انواع void نورگیر پاساژها,نورگیر حیاط مسجد و مراکز مذهبی و مراکز تجاری انواع سوله های خاص ، پوشش سالن های ورزشی ، عنوان سایبان برای مراکز تفریخی و توریستی ، ایستگاه های اتوبوس ، سایبان ترمینال های مسافربری و فرودگاه و...

 

درباره ما

سقف حیاط خلوت:

سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت منازل معمولا بصورت بلا استفاده و فقط جهت نورگیر ساختمان استفاده میشود که به دلیل ورود گرد و خاک و .... علاوه بر غیر استفاده بودن ,مشکلاتی را نیز برای صاحبان منازل ایجاد می کند.. با استفاده از نورگیر های حبابی شرکت نورگیر سازان میتوان پوشش مناسبی را برای سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت ایجاد نمود که بدلیل آببندی صد در صد و نوردهی عالی و قابلیت بازشو می توان از این فضا ها به عنوان اشپز خانه دوم، اتاق بچه، کتابخانه و ... استفاده نمود

سقف حیاط خلوت

سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت منازل معمولا بصورت بلا استفاده و فقط جهت نورگیر ساختمان استفاده میشود که به دلیل ورود گرد و خاک و .... علاوه بر غیر استفاده بودن ,مشکلاتی را نیز برای صاحبان منازل ایجاد می کند.. با استفاده از نورگیر های حبابی شرکت نورگیر سازان میتوان پوشش مناسبی را برای سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت ایجاد نمود که بدلیل آببندی صد در صد و نوردهی عالی و قابلیت بازشو می توان از این فضا ها به عنوان اشپز خانه دوم، اتاق بچه، کتابخانه و ... استفاده نمود.

نورگیر حبابی از دو قسمت پایه فایبر گلاس و حباب از جنس اکریلیک تایوانی تشکیل شده اند که پس از طراحی و انتخاب سایز مناسب برای محل در کنار یکدیگر بر روی سازه مهندسی طراحی شده قرار می گیرند.  سپس دور کار با ورق گالوانیزه به صورت فلشینگ ورق کاری می شود، سپس کل پایه ها و ورق گالوانیزه ایزوگام می شود که باعث آببندی صد در صد فضای مورد نظر می گردد. همچنین آببرو برای کل سقف در نظر گرفته می شود که مشتری می تواند به راحتی سقف را در صورت نیاز شستشو نماید. و در صورت نیاز مشتری به تهویه هوا, بر روی قسمت حباب نورگیر یک دستگاه بازشو نیز قرار میگیرد.

همچنین این نورگیر ها (برای سقف حیاط خلوت)قابلیت تبدیل به حالت بازشو را دارند که برای سیرکولیشن هوا مناسب می باشد.

مجموعه نورگیرسازان با احترام به حق مشتری نسبت به داشتن محصولی با کیفیت ، نورگیر های خود را عرضه میدارد که استفاده از ورق های اکریلیک تایوانی و پایه های فایبر گلاس با کیفیت در محصولات در ادامه سیاست های شرکت در این زمینه می باشد.

خواص ورق اکریلیک:

این ورق ها دارای شفافیت بالا تا 92% عبور نور می باشد.

مقاومت ضربه ای تا 9 برابر شیشه

مقاومت در برابر اشعه ما ورا بنفش

مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالا

مقاومت در برابر زلزله

ضد رطوبت

تنوع بی نظیر رنگ و پایداری طولانی آن

خواص پایه های فایبر گلاس:

مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالا

مقاومت در برابر زلزله

ضد رطوبت

استفاده از رزین پلی استر و پشم شیشه جهت مفاومت حرارتی و صوتی

و.....

بازدید،مشاوره، طراحی رایگان.

از مهمترین مسائلی که برای پوشش سقف حیاط خلوت و پوشش سقف پاسیو باید مد نظر قرار داد میتوان موارد زیر را عنوان نمود.

- کم نشدن نور طبیعی نورگیر ساختمان که معمولا در آپارتمان ها از حیاط خلوت و پاسیو ها تامیین میگردد.

-آببندی صد در صد کار تا بتوان از فضای پاسیو و حیاط خلوت نهایت بهره را برد

- قابلیت بازشو بودن برای سیرکولسشن هوا

-قابلیت شستشوی سقف

-شیب مناسب سقف

- امنیت و.....

که برای رعایت نمودن موارد بالا میتوان با قاطعیت می توان عنوان کرد که بهترین پوشش برای سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت پوشش به وسیله نورگیر حبابی می باشد.در قسمت محصولات میتوانید توضیحات کاملتری از نورگیر های حبابی را داشته باشید.

پوشش سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی
پوشش سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی
پوشش سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی با آببندی صد در صد
پوشش سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی با آببندی صد در صد
پوشش پاسیو (قلندری شمالی)
پوشش سقف حیاط خلوت (نارمک)
نورگیر حبابی برای پوشش پاسیو
نورگیر حبابی برای پوشش پاسیو
پوشش سقف حیاط خلوت (اجرا شده در نیاوران)
پوشش سقف حیاط خلوت (اجرا شده در نیاوران)
نورگیر سقف حیاط خلوت (اجرا شده در خیابان صنایع)
نورگیر سقف حیاط خلوت (اجرا شده در خیابان صنایع)
پوشش پاسیو (قلندری شمالی)

پوشش سقف پاسیو

پوشش سقف پاسیو

پوشش سقف پاسیو : اگر توجه کرده باشیم در بسیاری از خانه های مسکونی به خصوص خانه های ویلایی چند طبقه اکثر فضاها ی خالی پاسیو و همچنین سقف حیات خلوت بلااستفاده می باشند و به دلیل استفاده از نور آنها بدون پوشش رها می گردند. اما امروزه در معماری های نوین با استفاده از پوشش سقف پاسیو, پوشش سقف حیاط خلوت می توان بیشترین بهره را از این فضاها برد و حتی آنها را تبدیل به محیطی کاربردی و مسکونی  کرد. با استفاده از نورگیر کوپل (نورگیر حبابی) شرکت نورگیر سازان می توان علاوه بر اینکه پوشش سقف پاسیو  و سقف حیاط خلوت مناسب با آب بندی صد در صد ایجاد نمود ، می توان نور این فضا را نیز به طور کامل حفظ کرد.و از پاسیو و حیاط خلوت به عنوان آشپزخانه، اتاق مطالعه،اتاق بچه،گلخانه و .... استفاده کرد.


موارد استفاده پوشش سقف پاسیو

نور طبیعی آفتاب یکی از مواردی است که می توان برای روشن سازی فضای داخلی ساختمان ها و محیط های سرپوشیده استفاده کرد ، پوشش سقف پاسیو ابزاری است که این امکان را به شما می دهد تا در کنار تهویه مناسب هوای داخلی ساختمان ، از نور خورشید به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم استفاده کرد ، پوشش سقف پاسیو و نورگیر ها بیشتر در فضاهایی مانند گلخانه های ساختمانی کاربرد داشته و در طرح ها و رنگ های مختلفی موجود می باشند، معمولا برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی از پوشش سقف پاسیو حبابی ، نورگیر قوسدار ، پوشش سف پاسیو پلی کربنات قوس دار و شیب دار استفاده کرد.
علاوه بر این از پوشش سقف پاسیو حبابی می توان به عنوان اتاق نیز استفاده کرد، طرح ها و رنگ های موجود در پوشش سقف پاسیو ، این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا با توجه به نوع رنگ بندی و دکوراسیون داخلی منزل ، بهترین و سازگارترین پوشش سقف پاسیو را انتخاب کرده و از آن استفاده کنند.
معمولا از پوشش سقف پاسیو برای استفاده بهینه از فضاهای غیر قابل استفاده در ساختمان ها مانند حیاط خلوت و.. بکار گرفته می شود.

پوشش سقف پاسیو بوسیله نورگیر حبابی
پوشش سقف پاسیو بوسیله نورگیر حبابی
پوشش سقف پاسیو بوسیله نورگیر کوپل
پوشش سقف پاسیو در بلوار مرزداران
پوشش سقف حیاط خلوت در خیابان یخچال
پوشش پاسیو با نورگیر کوپل در عظیمیه کرج

مراحل نصب نورگیر توسط شرکت نورگیرسازان

مراحل نصب نورگیر توسط شرکت نورگیرسازان : امروزه در سازه های نوین ساختمانی در کلیه کشورهای پیشرفته استفاده از نور طبیعی بسیار با اهمیت می باشد ، از این رو مهندسین معمار تمام تلاش خود را برای بهره گیری از فضاهای نورگیر در ساختمان انجام می دهند. شرکت نورگیر سازان با بهره گیری از اطلاعات و پلان های روز دنیا تلاش دارد تا سطح کیفی محصولات خود را در سطح و استاندارد های معتبر دنیا در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

از جمله این محصولات می توان به نورگیر های کوپل(نورگیر حبابی)، بارانگیر، سایبان ، سردرب و ...   نام برد.

نور خورشید با منابعی سرشار از ویتامین دی نیازی ضرروی برای افراد می باشد و از آنجا که افراد بیشتر تایم خود را در فضاهای سر پوشیده می گذرانند، نیاز دارند که نور کافی و بدون اشعات مضر به بدن آنها برسد. نورگیر حبابی شرکت نورگیر سازان با بهره گیری از بهترین محصولات و زبده ترین نیروهای مهندسی و اجرایی سعی در ایجاد فضای نورگیر مناسب برای مصرف کنندگان می باشد.

ابتدا مهندسین طراح شرکت از محل مورد نظر بازدید به عمل می آورند و پس از طراحی و ارائه آن به مشتری. نیروهای اجرایی شرکت جهت اجرای سازه مهندسی طراحی شده به محل اعزام می گردند. این سازه ها با توجه به طراحی می تواند به صورت خرپا باز ، ضربدری، T , I و.... اجرا می گردد. سپس گروه نصب و آببندی شرکت که وظیفه نصب نورگیر های حبابی یا انواع ورق های اکریلیک، پلی کربنات فلت ، چند جداره و.... را دارند. به محل اعزام می گردند.

علاوه بر پوشش دادن کلیه نورگیر های ساختمان از جمله سقف حیاط خلوت, پوشش سقف پاسیو، چشم راه پله ، نورگیر سقفیپوشش رمپ و کلیه void ها.، شرکت نورگیر سازان اقدام به اجرای محصول کاربردی دیگری برای ساختمان ها ی اداری و مسکونی می کند که از جمله آن می توان به انواع پارکینگ ، پوشش استخر، بارانگیر، سایبان و ... نام برد .

نورگیر از دیروز تا امروز

نورگیر از دیروز تا امروز : نور، آهنگ حیات بشر بوده و در معماری کالبد روحی یک بنا به شمار می آید.

استفاده از نور طبیعی به عنوان یک عامل حیاتی در معماری مدرن و سنتی و طراحی ساختمان ها و دکوراسیون منازل شناخته شده است.با بهره گیری از نورگیر ها می توان درکل روز از نور طبیعی و خواص معجزه آسای ان استفاده کرد شایان  ذکر است که استفاده از نورگیر ها نقش مهمی در طراحی پایدارو فرایند معماری سبز و بهینه سازی انرژی ایفا می کند.
تاریخچه استفاده از نورگیر ها به دوران باستان تمدن های اولیه مصر و روم برمی گردد و در معماری های ایرانی استفاده از نورگیر ها از دیرباز با سبکی منحصر بفردانجام می شده است . این نورگیر ها که اغلب به صورت پنجره های سقفی بودند برای انتقال نور و گاها برای تهویه هوا مورد استفاده قرار می گرفتند. به شکلی که این نورگیر ها همه یا بخشی از سقف را به منظور نور رسانی به داخل ساختمان اشغال می کنند.

محصولات

Featured Articles

مقاله

توضیحاتی مختصر درباره پوشش سقف پاسیو:

پاسیو و حیاط خلوت معمولا بلا استفاده رها می شوند و فثط از نورگیر آنها استفاده می گردد.میتوان با استفاده از نورگیر سقفی بهترین پوشش سقف پاسیو و پوشش سقف حیاط خلوت را ایجاد نمود.

نورگیر های سقفی به دلیل استفاده از پایه فایبر گلاس تا حددود مناسبی عایق گرما و سرما حساب می شوند و همچنین ای نورگیرهای سقفی(نورگیر حبابی) به علت استفاده از ورق اکریلیک (پلی گلاس) میزان امتقال نور بالای نیز دارند که با شاسی کشی مناسب و... حدود 85% نور پاسیو و حیاط خلوط را در اختیار ما می گذارند.

همچنین به علت بازشو بودن نورگیر های حبابی(نورگیر سقفی) ما قابلیت سیرکولیشن مناسب هوا و در صورت نیاز شستشوی این نورگیر های سقفی را داریم.

پوشش سقف حیاط خلوت و پوشش سقف پاسیو یکی از مهمترین عواملی هست که باعث افزایش فضای مسکونی ما می شود.

 

پوشش سقف حیاط خلوت جهت استفاده به عنوان آشپزخانه و....

حیاط خلوت معمولا بلا استفاده رها شده و محل جمع شدن اشغال و... میگردد، اما با استفاده از نورگیر های حبابی شرکت نورگیر سازان که با بهره گیری از نیروهای طراحی،مهندسی،اجرایی مجرب میتوان سقف حیاط خلوت و پاسیو را بگونه ای پوشش داد که هم از نور طبیعی بتوان استفاده کرد و هم سیرکولیشن هوا به طور کامل انجام گیرد. و حیاط خلوت را بتوان به عنوان آشپزخانه دوم،اتاق بچه، کتابخانه،گلخانه و .... تبدیل نمود.

پوشش سقف حیاط خلوت و پوشش پاسیو با نورگیر های حبابی شرکت که از بهترین جنس های موجود در کشور می باشد (پایه فایبرگلاس کلاس A و حباب از جنی اکریلیک تایوان)، یکی از خدمات شرکت می باشد.

این نورگیر ها با قابلیت بازشو این فرصت را در اختیار مشتری قرار میدهند که در تمام فصول سال قابلیت شستسوی سقف و سیرکولیشن هوا را بدون نگرانی از خراب شدن آببندی انجام دهند.

توضیحات بیشتر در سایت....

 

 

بازدید،مشاوره، طراحی رایگان.

نورگیر حبابی:

از نورگیر های حبابی می توان در پوشش حیاط خلوت، پوشش پاسیو، انواع نورگیر های ساختمانی، مسکونی، رمپ، پارکینگ ونورگیر انواع پاساژها و مراکز خرید و....

نورگیر های حبابی شرکت نورگیر سازان از دو قسمت پایه فایبر گلاس و قسمت حبابی که از ورق اکریلیک تایوانی استفاده می شود تشکیل شده است.

در ساختمانها استفاده از نورگیر حبابی به عنوان سقفی کامل با آببندی صد در صد می توان استفاده کرد.

در void نورگیر پاساژها و مراکز تجاری نیز می توان از نورگیر حبابی با طراحی سازه ای مناسب در هر دهنه ای استفاده نمود که به دلیل عمر طولانی توصیه می شوند.

در پوشش استخر های حیاط و استخر های زیر زمینی می توان با طراحی مناسب و استفاده از نورگیر حبابی مکانی زیبا را بدون دید از بیرون در اختیار داشت.

 

خواص ورق اکریلیک:

 • این ورق ها دارای شفافیت بالا تا 92% عبور نور می باشد.
 • مقاومت ضربه ای تا 9 برابر شیشه
 • مقاومت در برابر اشعه ما ورا بنفش
 • مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالا
 • مقاومت در برابر زلزله
 • ضد رطوبت
 • تنوع بی نظیر رنگ و پایداری طولانی آن

 

خواص پایه های فایبر گلاس:

 • مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالا
 • مقاومت در برابر زلزله
 • ضد رطوبت
 • استفاده از رزین پلی استر و پشم شیشه جهت مفاومت حرارتی و صوتی
 • و.....

 

بازدید،مشاوره، طراحی رایگان.

 

پوشش نورگیر:

در گذشته سقف نورگیر حیاط خلوت, سقف پاسیو, نورگیر سقف پاساژها, مراکز مذهبی, تجاری, اداری به وسیله انواع شیروانی, بلوک های شیشه ای و... پوشش داده میشد. اما امروزه در دنیا کلیه پوششهای نورگیر سقفی توسط انواع طلق مانند پلی کربنات, پلی گلاس, اکریلیک و... انجام می گیرد. پوشش نورگیر ساختمان توسط طلق نیاز به تخصص و دقت عمل بالا دارد. زیرا در نظر گرفتن آببندی درست ,استفاده از ورق های پلی کربنات و اکریلیک مناسب محیط,آهنگری و زیرسازی مناسب و مهندسی,در نظر گرفتن انقباظ و انبساط ورق ها, استفاده از یراق الات مناسب  و.... در این پوشش ها حیاتی می باشد.

در کلیه فضاهایی که از 1 یا چند جهت بسته می باشند تنها پوشش استانداردی که می توان استفاده نمود ,نورگیر های حبابی می باشند زیرا نه تنها نور را عبور میدهند بلکه قابلیت بازشو نیز دارند که برای جریان هوا مناسب می باشد و به دلیل انجام گرفتن آببندی صد در صد توسط ایزوگام ,میتوان گفت که نورگیر های حبابی تنها و بهترین گذینه ما می باشند.

اما در فضاهایی مانند پشت بام ,انواع void ها و... که دارای یک لبه (آبچکان) هستند میتوان از انواع طلق ها مانند ورق پلی کربنات، اکریلیک و... نیز در انواع طراحی های هرمی, گنبدی, قوسی,ترکیبی و... استفاده نمود.

 

پوشش نورگیر پشت بام با نورگیر حبابی 

 

پوشش نورگیر سقفی با نورگیر حبابی

 

پوشش نورگیر سقفی با نورگیر حبابی

 

پوشش نورگیر پاسیو با ورق اکریلیک در طرح قوسی

 

پوشش نورگیر پاسیو با ورق پلی کربنات در طرح قوسی

 

 

 

 

مسقف نمودن حیاط، حیاط خلوت، پاسیو و...:

استفاده بهینه از فضاهای نورگیر در منزل مانند حیاط,حیاط خلوت ,پاسیو و... امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته . از این فضاها میتوان به عنوان پارکینگ, انباری و در صورت مسقف نمودن حیاط, حیاط خلوت و... با رعایت اصول مهندسی و آببندی اصولی حتی به عنوان یک اتاق کامل یا کتابخانه,نشیمنگاه و.... استفاده نمود.اما یکی از مشکلات مسقف نمودن نورگیر ها احتمال کم شدن نور منزل می باشد که شرکت نورگیر سازان با بهره گیری از کادر مهندسی و اجرایی مجرب و بهترین متریال از جمله طلق های پلی کربنات, اکریلیک و نورگیر های حبابی و.... این مشکل و دیگر مشکلات را حل کرده و فضای نورگیر شما را با آببندی صد در صد,کم نشدن نور,طراحی های جذاب و زیبا,قابلیت متحرک و بازشو شدن سقف و... مسقف می نماید.

نورگیر حبابی شرکت نورگیر سازان با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در انواع رنگها در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

نورگیر حبابی از دو قسمت پایه فایبر گلاس و حباب از جنس اکریلیک تایوانی تشکیل شده اند که پس از طراحی و انتخاب سایز مناسب برای محل در کنار یکدیگر بر روی سازه مهندسی طراحی شده قرار می گیرند.  سپس دور کار با ورق گالوانیزه به صورت فلشینگ ورق کاری می شود، سپس کل پایه ها و ورق گالوانیزه ایزوگام می شود که باعث آببندی صد در صد فضای مورد نظر می گردد. همچنین آببرو برای کل سقف در نظر گرفته می شود که مشتری می تواند به راحتی سقف را در صورت نیاز شستشو نماید.

همچنین این نورگیر ها قابلیت تبدیل به حالت بازشو را دارند که برای سیرکولیشن هوا مناسب می باشد.

مجموعه نورگیرسازان با احترام به حق مشتری نسبت به داشتن محصولی با کیفیت ، نورگیر های خود را عرضه میدارد که استفاده از ورق های اکریلیک تایوانی و پایه های فایبر گلاس با کیفیت در محصولات در ادامه سیاست های شرکت در این زمینه می باشد.

خواص ورق اکریلیک:

 • این ورق ها دارای شفافیت بالا تا 92% عبور نور می باشد.
 • مقاومت ضربه ای تا 9 برابر شیشه
 • مقاومت در برابر اشعه ما ورا بنفش
 • مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالا
 • مقاومت در برابر زلزله
 • ضد رطوبت
 • تنوع بی نظیر رنگ و پایداری طولانی آن
 •  

خواص پایه های فایبر گلاس:

 • مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالا
 • مقاومت در برابر زلزله
 • ضد رطوبت
 • استفاده از رزین پلی استر و پشم شیشه جهت مفاومت حرارتی و صوتی
 • و.....

بازدید،مشاوره، طراحی رایگان.

 

پوشش حیاط خلوت با نورگیر حبابی 

همچنین در صورت نیاز مشتری سقف حباط خلوت را نیز میتوان به وسیله ورق پلی کربنات  پوشش داد البته پلی کربنات در طبقات همکف به اندازه نورگیر حبابی کارایی ندارد.ولی در صورت اجرا باید میزان انقباض و انبساط ,استفاده از یاق الات مناسب,شیب بندی مناسب ... را در نظرگرفت.

پوشش سقف استخر بصورت ثابت و متحرک(ریلی):

  امروزه به دلایل شهرنشینی و پدیده های آپارتمان سازی استفاده از استخر در خانه های ویلایی به خاطر دیده شدن از اطراف برای استفاده خانواده ها غیر ممکن شده همچنین پس از ساخت استخر با مشکلات زیادی از جمله کثیف شدن استخر,عدم استفاده در فصول سرد سال و... گریبانگیر میباشیم. در گذشته از مصالح ساختمانی برای پوشش سقف استخرها استفاده میشد که باعث بوجد آمدن مشکلاتی از قبیل عدم توانایی استفاده از نور طبیعی,از بین رفتن نمای ساختمان و... میشد اما امروزه ما با بهره گیری از فن آوری های نوین و معرفی کارامدترین و مقاوم ترین پوشش های سقف استخر با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و فرهنگی کوشیده ایم تا آسایش و لذت را برای خانواده ها به ارمغان آوریم. این نوع پوشش های سقف استخر در قالب ورق پلی کربنات, نورگیر حبابی و دیگر انواع پوشش ها مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه به نوع نیاز و خواست مشتری و افراد در رنگ ها و نوع های مختلفی شامل متحرک و ثابت قابل استفاده هستند.

 

 

پوشش متحرک (ریلی) استخر 

 

پوشش استخر با نورگیر حبابی

 

تعویض حباب و ترمیم آببندی نورگیر حبابی پوشش حیاط خلوت و پوشش سقف پاسیو:

حباب های نورگیر حبابی که برای پوشش سقف پاسیو و پوشش حیاط خلوت بکار برده شده است ممکن است بر اثر ضربه شکسته شوند و نیاز به تعویض داشته باشند . شرکت نورگیر سازان با تماس شما اقدام به تعویض این حباب ها میکند و کلیه عملیات تهییه و ارسال و تعویض حباب توسط نصاب شرکت انجام می شود.

 

پنجره سقفی :

با پوشش انواع پاسیو و پوشش سقف حیاط خلوت به وسیله نورگیر های حبابی می توان از قابلیت بازشو بودن حباب های نورگیر حبابی به عنوان پنجره سقفی استفاده نمود که هم برای سیرکولیشن هوا بسیار مناسب می باشند و هم به عنوان مسیر عبور جهت شصت و شوی سقف پاسیو و حیاط خلوت . به دلیل طراحی منحصر به فرد این نورگیر ها و تعبیه آب چکان بر روی آنها این بازشو ها از آببندی نیز خارج نمی شوند.

 

پنجره سقفی به وسیله نورگیر حبابی

 

پنجره سقفی به وسیله نورگیر حبابی
 
 

 

 

 

نورگیرسازان تهران

نورگیر سازان تهران دارای طراحان حرفه ای در طراحی پوشش سقف پاسیو ، سقف استخر ، سردر ، سایه بان و انواع متنوع دیگر پوششهای نورگیر در کشور می باشد . نورگیرسازان با ارائه بهترین و با کیفیت ترین سازه های نورگیر هدف اصلی خود را در رضایت مشتریان می داند.

تماس با ما

نارمك ميدان نبوت خيابان آيت جنوبي بعد از خيابان براتي ساختمان تجاري پاساژ مرواريد طبقه٣ واحد١٤-02177941306

 

شماره تماس: 09120870368--02186028675--02177941306   مهندس پیله ور

 

فاکس:
77941456 - 21 (98+)
           پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

S5 Box

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.