خانه


نورگیر حبابی یا کوپل ( Skylight)

نورگیر از دو بخش تشکیل شده است : قسمت فایبر گلاس نورگیر  و قسمت حباب اکرلیک نورگیر .

در بخش حبابی نورگیر ، شرکت نورگیر سازان تهران ورق اکرلیک های ساخت کشور تایوان " کارخانه ی Falling star ( این کارخانه یکی از معتبرترین کارخانه های تولید کننده ورق اکرلیک برای نورگیر می باشد ) " ، استفاده می کند .در پایه هایی که برای نصب نورگیر توسط نورگیر سازان تهران طراحی و ساخته می شود از رزین پلی استر استفاده می شود. که برای مقاومت در برابر رطوبت ، نور شدید خورشید ، بارش و ...بسیار مناسب است . همچنین جلوه زیبایی به نمایه ساختمان اضافه می کند.

نورگیر حبابی را می تواند در اندزه های متفاوت با قابلیت نصب سیستم متحرک( باز شو) پیاده سازی نمود. یکی دیگر از امتیازات نورگیر حبابی طراحی دوجداره ی آن است . بنا به درخواست مشتری نورگیر های حبابی را می توان به صورت دو جداره نیز اجرا نمود.

در موارد زیر می توان از نورگیر حبابی استفاده کرد:

برای پوشش سقف پاسیو پوشش سقف حیاط خلوت، سقف استخر ، برای پوشش انواع void نورگیر پاساژها,نورگیر حیاط مسجد و مراکز مذهبی و مراکز تجاری انواع سوله های خاص ، پوشش سالن های ورزشی ، عنوان سایبان برای مراکز تفریخی و توریستی ، ایستگاه های اتوبوس ، سایبان ترمینال های مسافربری و فرودگاه و...

 

درباره ما

سقف حیاط خلوت:

سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت منازل معمولا بصورت بلا استفاده و فقط جهت نورگیر ساختمان استفاده میشود که به دلیل ورود گرد و خاک و .... علاوه بر غیر استفاده بودن ,مشکلاتی را نیز برای صاحبان منازل ایجاد می کند.. با استفاده از نورگیر های حبابی شرکت نورگیر سازان میتوان پوشش مناسبی را برای سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت ایجاد نمود که بدلیل آببندی صد در صد و نوردهی عالی و قابلیت بازشو می توان از این فضا ها به عنوان اشپز خانه دوم، اتاق بچه، کتابخانه و ... استفاده نمود

سقف حیاط خلوت

سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت منازل معمولا بصورت بلا استفاده و فقط جهت نورگیر ساختمان استفاده میشود که به دلیل ورود گرد و خاک و .... علاوه بر غیر استفاده بودن ,مشکلاتی را نیز برای صاحبان منازل ایجاد می کند.. با استفاده از نورگیر های حبابی شرکت نورگیر سازان میتوان پوشش مناسبی را برای سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت ایجاد نمود که بدلیل آببندی صد در صد و نوردهی عالی و قابلیت بازشو می توان از این فضا ها به عنوان اشپز خانه دوم، اتاق بچه، کتابخانه و ... استفاده نمود.

نورگیر حبابی از دو قسمت پایه فایبر گلاس و حباب از جنس اکریلیک تایوانی تشکیل شده اند که پس از طراحی و انتخاب سایز مناسب برای محل در کنار یکدیگر بر روی سازه مهندسی طراحی شده قرار می گیرند.  سپس دور کار با ورق گالوانیزه به صورت فلشینگ ورق کاری می شود، سپس کل پایه ها و ورق گالوانیزه ایزوگام می شود که باعث آببندی صد در صد فضای مورد نظر می گردد. همچنین آببرو برای کل سقف در نظر گرفته می شود که مشتری می تواند به راحتی سقف را در صورت نیاز شستشو نماید. و در صورت نیاز مشتری به تهویه هوا, بر روی قسمت حباب نورگیر یک دستگاه بازشو نیز قرار میگیرد.

همچنین این نورگیر ها (برای سقف حیاط خلوت)قابلیت تبدیل به حالت بازشو را دارند که برای سیرکولیشن هوا مناسب می باشد.

مجموعه نورگیرسازان با احترام به حق مشتری نسبت به داشتن محصولی با کیفیت ، نورگیر های خود را عرضه میدارد که استفاده از ورق های اکریلیک تایوانی و پایه های فایبر گلاس با کیفیت در محصولات در ادامه سیاست های شرکت در این زمینه می باشد.

خواص ورق اکریلیک:

این ورق ها دارای شفافیت بالا تا 92% عبور نور می باشد.

مقاومت ضربه ای تا 9 برابر شیشه

مقاومت در برابر اشعه ما ورا بنفش

مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالا

مقاومت در برابر زلزله

ضد رطوبت

تنوع بی نظیر رنگ و پایداری طولانی آن

خواص پایه های فایبر گلاس:

مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالا

مقاومت در برابر زلزله

ضد رطوبت

استفاده از رزین پلی استر و پشم شیشه جهت مفاومت حرارتی و صوتی

و.....

بازدید،مشاوره، طراحی رایگان.

از مهمترین مسائلی که برای پوشش سقف حیاط خلوت و پوشش سقف پاسیو باید مد نظر قرار داد میتوان موارد زیر را عنوان نمود.

- کم نشدن نور طبیعی نورگیر ساختمان که معمولا در آپارتمان ها از حیاط خلوت و پاسیو ها تامیین میگردد.

-آببندی صد در صد کار تا بتوان از فضای پاسیو و حیاط خلوت نهایت بهره را برد

- قابلیت بازشو بودن برای سیرکولسشن هوا

-قابلیت شستشوی سقف

-شیب مناسب سقف

- امنیت و.....

که برای رعایت نمودن موارد بالا میتوان با قاطعیت می توان عنوان کرد که بهترین پوشش برای سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت پوشش به وسیله نورگیر حبابی می باشد.در قسمت محصولات میتوانید توضیحات کاملتری از نورگیر های حبابی را داشته باشید.

پوشش سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی
پوشش سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی
پوشش سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی با آببندی صد در صد
پوشش سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی با آببندی صد در صد
پوشش پاسیو (قلندری شمالی)
پوشش سقف حیاط خلوت (نارمک)
نورگیر حبابی برای پوشش پاسیو
نورگیر حبابی برای پوشش پاسیو
پوشش سقف حیاط خلوت (اجرا شده در نیاوران)
پوشش سقف حیاط خلوت (اجرا شده در نیاوران)
نورگیر سقف حیاط خلوت  (اجرا شده در خیابان صنایع)
نورگیر سقف حیاط خلوت  (اجرا شده در خیابان صنایع)
پوشش پاسیو (قلندری شمالی)

پوشش سقف پاسیو

پوشش سقف پاسیو

پوشش سقف پاسیو : اگر توجه کرده باشیم در بسیاری از خانه های مسکونی به خصوص خانه های ویلایی چند طبقه اکثر فضاها ی خالی پاسیو و همچنین سقف حیات خلوت بلااستفاده می باشند و به دلیل استفاده از نور آنها بدون پوشش رها می گردند. اما امروزه در معماری های نوین با استفاده از پوشش سقف پاسیو, پوشش سقف حیاط خلوت می توان بیشترین بهره را از این فضاها برد و حتی آنها را تبدیل به محیطی کاربردی و مسکونی  کرد. با استفاده از نورگیر کوپل (نورگیر حبابی) شرکت نورگیر سازان می توان علاوه بر اینکه پوشش سقف پاسیو  و سقف حیاط خلوت مناسب با آب بندی صد در صد ایجاد نمود ، می توان نور این فضا را نیز به طور کامل حفظ کرد.و از پاسیو و حیاط خلوت به عنوان آشپزخانه، اتاق مطالعه،اتاق بچه،گلخانه و .... استفاده کرد.


موارد استفاده پوشش سقف پاسیو

نور طبیعی آفتاب یکی از مواردی است که می توان برای روشن سازی فضای داخلی ساختمان ها و محیط های سرپوشیده استفاده کرد ، پوشش سقف پاسیو ابزاری است که این امکان را به شما می دهد تا در کنار تهویه مناسب هوای داخلی ساختمان ، از نور خورشید به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم استفاده کرد ، پوشش سقف پاسیو و نورگیر ها بیشتر در فضاهایی مانند گلخانه های ساختمانی کاربرد داشته و در طرح ها و رنگ های مختلفی موجود می باشند، معمولا برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی از پوشش سقف پاسیو حبابی ، نورگیر قوسدار ، پوشش سف پاسیو پلی کربنات قوس دار و شیب دار استفاده کرد.
علاوه بر این از پوشش سقف پاسیو حبابی می توان به عنوان اتاق نیز استفاده کرد، طرح ها و رنگ های موجود در پوشش سقف پاسیو ، این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا با توجه به نوع رنگ بندی و دکوراسیون داخلی منزل ، بهترین و سازگارترین پوشش سقف پاسیو را انتخاب کرده و از آن استفاده کنند.
معمولا از پوشش سقف پاسیو برای استفاده بهینه از فضاهای غیر قابل استفاده در ساختمان ها مانند حیاط خلوت و.. بکار گرفته می شود.

پوشش سقف پاسیو بوسیله نورگیر حبابی
پوشش سقف پاسیو بوسیله نورگیر حبابی
پوشش سقف پاسیو بوسیله نورگیر کوپل
پوشش سقف پاسیو در بلوار مرزداران
پوشش سقف حیاط خلوت در خیابان یخچال
پوشش پاسیو با نورگیر کوپل در عظیمیه کرج

مراحل نصب نورگیر توسط شرکت نورگیرسازان

مراحل نصب نورگیر توسط شرکت نورگیرسازان : امروزه در سازه های نوین ساختمانی در کلیه کشورهای پیشرفته استفاده از نور طبیعی بسیار با اهمیت می باشد ، از این رو مهندسین معمار تمام تلاش خود را برای بهره گیری از فضاهای نورگیر در ساختمان انجام می دهند. شرکت نورگیر سازان با بهره گیری از اطلاعات و پلان های روز دنیا تلاش دارد تا سطح کیفی محصولات خود را در سطح و استاندارد های معتبر دنیا در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

از جمله این محصولات می توان به نورگیر های کوپل(نورگیر حبابی)، بارانگیر، سایبان ، سردرب و ...   نام برد.

نور خورشید با منابعی سرشار از ویتامین دی نیازی ضرروی برای افراد می باشد و از آنجا که افراد بیشتر تایم خود را در فضاهای سر پوشیده می گذرانند، نیاز دارند که نور کافی و بدون اشعات مضر به بدن آنها برسد. نورگیر حبابی شرکت نورگیر سازان با بهره گیری از بهترین محصولات و زبده ترین نیروهای مهندسی و اجرایی سعی در ایجاد فضای نورگیر مناسب برای مصرف کنندگان می باشد.

ابتدا مهندسین طراح شرکت از محل مورد نظر بازدید به عمل می آورند و پس از طراحی و ارائه آن به مشتری. نیروهای اجرایی شرکت جهت اجرای سازه مهندسی طراحی شده به محل اعزام می گردند. این سازه ها با توجه به طراحی می تواند به صورت خرپا باز ، ضربدری، T , I و.... اجرا می گردد. سپس گروه نصب و آببندی شرکت که وظیفه نصب نورگیر های حبابی یا انواع ورق های اکریلیک، پلی کربنات فلت ، چند جداره و.... را دارند. به محل اعزام می گردند.

علاوه بر پوشش دادن کلیه نورگیر های ساختمان از جمله سقف حیاط خلوت, پوشش سقف پاسیو، چشم راه پله ، نورگیر سقفیپوشش رمپ و کلیه void ها.، شرکت نورگیر سازان اقدام به اجرای محصول کاربردی دیگری برای ساختمان ها ی اداری و مسکونی می کند که از جمله آن می توان به انواع پارکینگ ، پوشش استخر، بارانگیر، سایبان و ... نام برد .

نورگیر از دیروز تا امروز

نورگیر از دیروز تا امروز : نور، آهنگ حیات بشر بوده و در معماری کالبد روحی یک بنا به شمار می آید.

استفاده از نور طبیعی به عنوان یک عامل حیاتی در معماری مدرن و سنتی و طراحی ساختمان ها و دکوراسیون منازل شناخته شده است.با بهره گیری از نورگیر ها می توان درکل روز از نور طبیعی و خواص معجزه آسای ان استفاده کرد شایان  ذکر است که استفاده از نورگیر ها نقش مهمی در طراحی پایدارو فرایند معماری سبز و بهینه سازی انرژی ایفا می کند.
تاریخچه استفاده از نورگیر ها به دوران باستان تمدن های اولیه مصر و روم برمی گردد و در معماری های ایرانی استفاده از نورگیر ها از دیرباز با سبکی منحصر بفردانجام می شده است . این نورگیر ها که اغلب به صورت پنجره های سقفی بودند برای انتقال نور و گاها برای تهویه هوا مورد استفاده قرار می گرفتند. به شکلی که این نورگیر ها همه یا بخشی از سقف را به منظور نور رسانی به داخل ساختمان اشغال می کنند.

محصولات

Featured Articles

نورگیر سقف متحرک شیشه ای

نورگیر سقف متحرک شیشه ای از پرکاربرد ترین مدل های نورگیر سقفی می باشد که قابلیت اجرا در سقف منازل، ساختمان ها، سقف پاسیو، سقف حیاط خلوت و ... را دارد. این مدل نورگیر به دلیل مشخصه های منحصر به فرد و خاص خود توانسته است توجه عده کثیری را به خود جلب نماید. در این مطلب قصد داریم به معرفی نورگیر متحرک شیشه ای و مزایای استفاده از آن بپردازیم.

نورگیر متحرک به صورت شیشه ای

نورگیر سقفی متحرک یکی از انواع نورگیر های مدرن با تکنولوژی جدید در صنعت ساختمان می باشد که جهت هدایت نور بیرون به داخل و روشن سازی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. سقف نورگیر شیشه ای در دو نوع ثابت و متحرک موجود بوده و بسته به اینکه در کدام بخش از ساختمان بکار برده می شوند، در انواع مناسب خود ساخته شده و به مشتریان عرضه می گردند.

نورگیر سقفی متحرک به عنوان طرحی منحصر به فرد و نوین محسوب شده که به تازگی شاهد گسترش بکارگیری آن در معماری ساختمان ها می باشیم. از آنجایی که با اجرای نورگیر های سقفی شیشه ای، می توانید دید کاملی به آسمان و محیط بیرونی داشته باشید، لذا باید بگوییم که نورگیر متحرک شیشه ای، محصولی کاملا کاربردی و جذاب برای شما خواهد بود.

 

موارد استفاده از سقف شیشه ای متحرک

با اجرای سقف های شیشه ای و نورگیر حبابی متحرک قادر خواهید بود از فضای کوچک منزلتان نهایت استفاده را نمایید. از سقف متحرک شیشه ای عموما برای قسمت های مختلفی همچون سالن نشیمن، سقف پاسیو، سقف استخر خانه های ویلایی، گلخانه و کلیه بخش های ساختمان، که در آنها می خواهید از نور طبیعی و هوای آزاد در شرایط مختلف آب و هوایی بهره مند شوید، می توان استفاده کرد.

سقف های متحرک قابلیت آن را دارند که در فصول گرم سال گشوده شوند و هوای خنک از بیرون وارد فضای مورد نظر شود. این نوع از سقف های شیشه ای در واقع نوعی از پنجره سقفی هستند.

انواع نورگیر سقف متحرک شیشه ای

از جمله انواع مدل های سقف متحرک شیشه ای می توان به مواردی که در ادامه ذکر می شود، پرداخت :

نورگیر حبابی

در بین انواع سقف های نورگیر اگر بخواهیم به معرفی پرکاربرد و مصرف ترین مدل ها بپردازیم، بعد از نورگیر های متحرک سقفی باید نورگیر حبابی را عنوان کنیم.

این نوع از نورگیر ها از لحاظ کاربردی مشابه تمامی نورگیر های سقفی بوده و تنها تفاوت آن با نورگیر سقفی متحرک در شکل هندسی و ابعاد آن است؛ نورگیر حبابی با حالت های هندسی مختلف از جمله مخروطی، گنبدی، کمانی، مستطیلی، حبابی و… در قالب استاندارد های خاصی طراحی و ساخته می شوند. دلیل این امر را باید در بهینه سازی هرچه تمام تر هدایت نور به فضای داخل ساختمان، با در نظر گرفتن موقعیت آن و تابش نور خورشید، دانست. تنوع رنگی بالا، برخورداری از عایق های رطوبتی، صوتی و حرارتی، تحمل بار بالا و ماندگاری رنگ، از جمله مزایای این نوع نورگیر می باشد.

سقف پاسیو و حیات خلوت

سقف حیاط خلوت و سقف پاسیو از اجزای پایه ی هر ساختمانی می باشد که معمولا در طبقات همکف اجرا و نصب می گردند. با بکارگیری این مدل سقف ها می توان از آنها همچون پوششی در برابر گرد و غبار، باد و باران، هدایت نور و ... بهره گرفت.

نصب سقف متحرک شیشه ای این امکان را برای شما ایجاد می کند که از کاربری سقف پاسیو و حیات خلوت، به طور همزمان بهره مند گردید؛ به عبارتی سقف شیشه ای را می توان به عنوان پاسیو و حیات خلوت نیز استفاده کرد و بدین طریق فضای مناسبی را برای استراحت و دورهمی با خانواده یا دوستان فراهم نمود.

همچنین بخوانید: انواع سقف پاسیو ارزان

مزایای استفاده از نورگیر متحرک

نورگیر سقف متحرک شیشه ای به دلیل تجهیز به سیستمی مدرن و پیشرفته، قادر است به صورت اتوماتیک و بدون دخالت انسان بروز شود؛ از این رو دارای انواع مختلفی است. برای نمونه می توان به اجرای نورگیر سقف متحرک شیشه ای در محل کار، سقف پاسیو، سقف حیات خلوت، تراس و .. اشاره داشت که سبب بهره مندی از مزایای زیر خواهد شد :

  • رفاه بیشتر
  • قابلیت جا به جایی نورگیر سقف متحرک شیشه ای
  • ظاهر زیبا به همراه انعطاف پذیری بالای محصول
  • نورگیر سقفی متحرک شیشه ای در تنوع بالایی از طرح ها و رنگ ها عرضه شده و استفاده از آن راحت و مناسب است.
  • صرفه اقتصادی در مقابل عملکردی که این نوع سازه مدرن ارائه می دهد.
  • امکان صرفه جویی و تنظیم خودکار باز و بسته شدن نورگیر سقف متحرک شیشه ای و … .

قیمت سقف شیشه ای متحرک

در تعیین قیمت سقف شیشه ای متحرک فاکتور های متعددی دخیل هستند که از جمله آنها می توان به میزان نیاز به زیرسازی و موتورهای متحرک، ابعاد و ضخامت شیشه، اشاره داشت. با توجه به متراژ محلی که برای اجرای نورگیر اقدام میکنید، می توان هزینه متفاوتی را انتظار داشت. از این رو شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت و نحوه اجرای نورگیر سقفی با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

 

http://noorgirsazan.ir/index.php/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/70-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B3%D9%82%D9%81-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86.html

نورگیرسازان تهران

نورگیر سازان تهران دارای طراحان حرفه ای در طراحی پوشش سقف پاسیو ، سقف استخر ، سردر ، سایه بان و انواع متنوع دیگر پوششهای نورگیر در کشور می باشد . نورگیرسازان با ارائه بهترین و با کیفیت ترین سازه های نورگیر هدف اصلی خود را در رضایت مشتریان می داند.

تماس با ما

نارمك ميدان نبوت خيابان آيت جنوبي بعد از خيابان براتي ساختمان تجاري پاساژ مرواريد طبقه٣ واحد١٤-02177941306

 

شماره تماس: 09120870368--02186028675--02177941306   مهندس پیله ور

 

فاکس:
77941456 - 21 (98+)
           پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

S5 Box

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.